آلبوم های کفپوش

| نویسنده : سید امیر میری لواسانی

لمینیت

از دیرباز محصولات و مصنوعات چوبی در سراسر جهان علاقه مندان بسیار به ویژه در صنعت مبلمان و دکوارسیون داخلی داشته است، یکی از محصولات چوبی که به دلیل زیبایی ،دوام ،مقاومت های مکانیکی و ویژگی هایی همچون مقاومت بسیار در برابر هدایت گرمایی،هدایت صوتی و هدایت الکتریکی در ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته ،کفپوش لمینیت است.توسعه و رشد سریع تولید و مصرف کفپوش های لمینیت در جهان به گونه ای بوده که در بین سایر محصولات چوبی بیشترین رشد را داشته و به عنوان یک پدیده جدید در این صنعت و موتور محرک صنایع"ام ای اف" جهان به شمار می رود.

استاندارهای پارکت لمینیت

استانداردAC1:: لمینیت های با این استانداربرای مصارف خانگی با تردد پایین طراحی شده اندو مناسب اتاق خواب هستند.اثر وزن مبلمان در این لمینت ها دیده خواهد شد.

استانداردAC2: این لمینیت ها نیز برای مصارف خانگی تولید میشوند اما برای مکان های با تردد کم مانند پذیرایی مناسب هستند.اثر وزن مبلمان در این لمینت ها دیده خواهد شد.

استانداردAC3: این لمینیت ها مناسب مکان های با تردد بالا هستند و می توان از آنها در ورودی ها،راهروها و مکان های تجاری کم تردداستفاده کرد.اثر وزن مبلمان در این لمینت هانباید بماند.

استانداردAC4:این لمینیت ها مناسب مغازه ها و اماکن تجاری پر تردد هستند و از دوام بالایی برخوردارند و اثرات وزن مبلمان در آنها دیده نخواهد شد.این لمینیت ها برای اداره ها و فروشگاه های کوچک مناسب هستند.

استانداردAC5:این لمینت ها دارای بالاترین درجه دوام هستند و برای اماکن تجاری پرتردد مانند فروشگاه های زنجیره ای مناسب هستند.اثرات وزن مبلمان در آنها دیده نخواهد شد.

موضوعات مرتبط:

-توصیف پارکت لمینیت

- انواع لمینیت

- مورد مصرف لمینیت

- استاندار لمینیت

محصولات مرتبط
مقالات مرتبط
logo